Warning: Creating default object from empty value in /home/vrlab/domains/vrlab.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/cleaner-gallery/cleaner-gallery.php on line 84
» blog VRlab.edu.pl
Laboratorium Zaawansowanych Technologii Komputerowych w Psychologii w Instytucie Psychologii Polskiej Akademii Nauk
 

Rekrutacja do badań funkcjonowania w rzeczywistości wirtualnej IP PAN

Posted: czerwiec 12, 2014 at 2:23

Laboratorium Rzeczywistości Wirtualnej i Psychofizjologii Instytutu Psychologii PAN prowadzi rekrutację uczestników badań laboratoryjnych. Wszyscy chętni proszeni są o wzięcie udziału w krótkim (3 minuty) badaniu przesiewowym. Pracownicy VRLAB IPPAN skontaktują się celem umówienia indywidualnego terminu badania.

Zapraszam w imieniu Zespołu

dr Grzegorz Pochwatko
kierownik Laboratorium Rzeczywistości Wirtualnej i Psychofizjologii
Instytut Psychologii PAN
————————
Virtual Reality and Psychophysiology Lab
Institute of Psychology
Polish Academy of Sciences


Grant dla dr Anety Brzezickiej (ICACS SWPS)

Posted: at 9:46

Logo NCNZ przyjemnością donosimy o kolejnym sukcesie grantowym, w którym swój udział ma zespół VRlab. Narodowe Centrum Nauki w konkursie “SONATA BIS” przynzało grant dr Anecie Brzezickiej na projekt pt. “To train or to play? A comparison of traditional and gamified training approaches: The role of psychophysiological, cognitive and motivational factors in executive functions improvement.”. W przygotowaniu koncepcji projektu oraz jego dokumentacji swój udział miała grupa badaczy oddana pracy nad wpływem gier komputerowych na funkcje poznawcze. Grant realizowany będzie w SWPS w latach 2014-2017.


Kolejny grant dla VRlab

Posted: listopad 8, 2013 at 8:41

Logo NCNZgodnie z informacjami o rozstrzygnięciach konkursu “PRELUDIUM 6″, które dziś umieszczono na stronach Narodowego Centrum Nauki, kolejny członek zespołu VRlab – Maciek Skorko – otrzymał grant badawczy. Projekt pt. “Cognitive functioning improvements as a result of video game play: identifying predictors of game based training effectiveness.” realizowany będzie w IP PAN w latach 2014-2017.

Gratulujemy autorowi i bierzemy się do pracy :)


Grantowy skuces VRlab

Posted: listopad 26, 2012 at 4:54

Logo NCNW dniu dzisiejszym na stronach NCNu pojawiła się informacja o wynikach konkursów NCN ogłoszonych w marcu 2012 roku.

Z przyjemnością informuję, że dwa projekty członków zespołu VRlab:

  • dr. Grzegorz Pochwatko:
    “Mediators of complience with requests in foot-in-the-face technique – psychophysological responses measured in virtual environments”
  • mgr Paweł Dobrowolski:
    “Investigating the Moderating Role of Familiarity on Age-Related Changes in Cognitive Performance”

uzyskały pozytywną opinię komisii i będą realizowane w latach 2013-2016.

Gratuluję szczęśliwym autorom i dziękuję absolutnie wszystkim w zespole za zaangażowanie, bez którego nie było by dziś tej radości.


Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

Posted: at 7:10

Wyjątkowych spotkań w rodzinnym gronie, świętego spokoju i wielkiego odpoczynku od codzienności życzy zespół VRlab.


AXON game

Posted: marzec 26, 2012 at 10:27

In this fast-paced game, you must click on protein targets to grow your neuron, connecting new brain regions. Climb through the tissue, outcompeting rival neurons to form the longest connection you can.

http://axon.wellcomeapps.com/


Zapisz się na płatne badania w VRlab: rekrutacja.vrlab.pl

Posted: at 7:27

Laboratorium Rzeczywistości Wirtualnej VRLab zaprasza na serię badań, mających odbyć się w tym roku. Wszystkie badania będą płatne (od 15 do 100 zł) i będą trwały od 20 do 60 minut. Badania będą realizowane w laboratorium VRlab, mieszczącego się na końcu budynku głównego na pierwszym piętrze, w sali 112 (patrz: mapka).

Prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej, by otrzymywać informacje o planowanych eksperymentach. W ciągu najbliższego tygodnia (od 20.01) rusza pierwsze badanie, za udział w którym płacimy 30 zł. Poświęcone jest ono reakcjom na media. Pierwszeństwo w wyborze dogodnego terminu mają osoby, które wypełniły ankietę jako pierwsze.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety rekrutacyjnej: http://rekrutacja.vrlab.pl.


Badania Gier Komputerowych 3D – rekrutacja wiosna 2011

Posted: marzec 30, 2011 at 7:16

W kwietniu i maju 2011 roku, w “VRlab: Laboratorium Rzeczywistości Wirtualnej” realizujemy dwa badania z wykorzystaniem trójwymiarowych gier komputerowych. Dziękujemy za zainteresowanie i prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej, dzięki której będziemy mogli ustalić Twój termin badania.

Zapraszamy: http://vrlab.edu.pl/rekrutacja